Musabeyli Doğal Ürün Satıcısı +90 505 009 56 74

Lezzet-i Anka olarak Türkiye’nin her yerine ve Musabeyli için doğal ürünlerimizi kapınıza kadar yollamaktayız. Doğal turşu, kantaron yağı, doğal sirkeler, menengiç kahvesi, sürk, doğal sızma zeytinyağı, acıbiber reçeli, ceviz reçeli, kuru incir reçeli, turunç reçeli, üzüm pekmezi, domates ve biber salçası, acı soslarımız, andız pekmezi, keçiboynuzu pekmezi, badem ezmes, kuru biber ve kuru patlıcan, sürk, tuzlu yoğur ve birbirinden özel doğal ürünlerimizi kapınıza kadar tüm Türkiye’ye yollamaktayız.

Bizlere iletişim kanallarımızdan ( Whatsapp, info@lezzetianka.com) ulaşmanız yeterli olacaktır.

Whatsapp: +90 505 009 56 74 / info@lezzetianka.com

Hızla ambalajlanmış ürünlerin hayatımızdaki yeri büyürken, mutfaktaki annelik tecrübemi sizlerle paylaşmaya karar vermemle başladı herşey. En doğal lezzetleri keşfetmeye başlarken aldığım keyif ve yakaladığım lezzeti sizlere sunmak benim için inanılmaz mutluluk vericiydi.

Herşeyden önce kazanmış olduğum güveni kaybetmemek 1. hedefim oldu. 5 yıldır aynı  kalitede ürünlerimi hazırlarken hijyen ve sağlık benim ürünlerimin vazgeçilmezi oldu. . Annemin tecrübeleri ile  harmanladığım birikimlerimi kavanozlara sığdırmaktan keyif aldıkça her geçen gün yeni ürünleri denemeye başladım. Ev yemekleri ile başlayan lezzet yolculuğum reçel pekmez ile büyürken müşterilerimin talepleri doğrultusunda daha da büyüdü. Bir gün kızımın “Anne bize de reçel yapacak mısın?” sorusu bu işe ne kadar emek ve özen verdiğimi farkettirdi.

5 yılda çok yol kat ettim ve daha iyisini sunabilmek için daha çok çalıştım araştırdım. Eski lezzetleri yakalamak mümkün olmasa bile ona yakın bir tat yakaladım. İnsan hayatının en önemli kaynaklarından biri olan gıdaları en sağlıklı en hijyenik şekilde sizlere lezzetianka.com ayrıcalığı ile ulaştırmak istiyorum. Deneyin, vazgeçemeyeceksiniz.

” Doğallığın ve gelenekselligin birleşimi olan hazinelerimizi, biz üretiyoruz siz tuketiyorsunuz.”

Hemen Arayın